Зима близько? У Києві фірма ексдепутата Паладія зводить незаконну стіну поруч із заводом Ковальської (фото)

31.05.2021 17:22

31 травня у Києві активісти виявили чергову незаконну точку перевалки піску. Піщані нелегали влаштувалися ретельно та почали зводити на березі Дніпра свій власний причал. Про це з місця події повідомив правозахисник ГО «Стоп корупції» Роман Литвин.

paladiy pisok1
Фото: СтопКор
paladiy pisok1
Фото: СтопКор

«Ми зафіксували роботи на точці перевалки піску поряд із «Заводом залізобетонних конструкцій імені Ковальської». Поруч із річкою Дніпро люди, які назвалися працівниками компанії ТОВ «ФІНІНТЕЛЕКТ-ПЛЮС», яку очолює ексдепутат Київради Сергій Паладій, будують такий собі незаконний причал. Діяльність триває на захопленій земельній ділянці. Зокрема, територія використовується як база перевалки піску», – розповів він.

paladiy pisok1
Фото: СтопКор

На місце події викликали поліцію задля фіксації правопорушення. На цей час будівельники призупинили роботи. Туди ж прибув і сам Паладій.

paladiy pisok1
Фото: СтопКор

Активісти розпочали безстрокову акцію громадського протесту, адже ситуація триває роками, а бюджет щомісяця втрачає мільйони гривень через таке розграбування надр.

paladiy pisok1
Інформаційний запит до представників заводу ім. Ковальської Фото: СтопКор

Зазначимо, Сергій Паладій – заступник голови комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту. Водночас він є директором ТОВ «ФІНІНТЕЛЕКТ-ПЛЮС», що належить Паладій Ірині Миколаївні та заробляє на вантажному річковому транспорті та видобуванні піску, гравію, глин і каоліну.

Компанія Паладіїв фігурує у двох кримінальних справах. Одна з них стосується податкових махінацій, а друга пов’язана із загибеллю машиніста буксира на робочому місці: тоді вибухнув паливний бак.

Крім того, пан Паладій є власником і керівником ТОВ «Гідробудшлях», одним із видів діяльності якого також зазначено добування піску, гравію, глин і каоліну.
У 2012 році його визнали винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.1631 КУпАП. Зокрема, директор ТОВ «Гідробудшлях» завищив суму бюджетного відшкодування за податковою декларацією про ПДВ.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини