З’єднуємося в кулак: на Тернопільщині відкрили новий регіональний підрозділ «Стоп корупції»

Вісімдесят другий офіційно зареєстрований відокремлений підрозділ «Стоп корупції» відчинив свої двері у Тернополі. Голова Всеукраїнської громадської організації Ігор Бондарчук передав тернополянам Свідоцтво і символіку організації.  Про це розповіли журналісти «СтопКору» з місця подій.

Офіційне відкриття регіонального відокремленого підрозділу «Стоп корупції» у Тернополі Фото: СтопКор

«Неможливо самостійно боротися, потрібно мати підтримку столиці. Це по-перше. По-друге, потрібно мати досвід роботи. І третій момент: члени нашого осередку вже спробували себе в різних громадських організаціях, розпорошувались… І зрозуміли, що роздріблена боротьба – як розставлені пальці. Потрібен один кулак. І цим кулаком може стати в Тернополі «Стоп корупції», - заявив голова Тернопільського відокремленого підрозділу Микола Сивирин.

Керівник Тернопільського відокремленого підрозділу "Стоп корупції" Микола Сивирин розповів про плани роботи в регіоні Фото: СтопКор

Він також поділився планами антикорупційної боротьби на найближчий час. Враховуючи карантин, зосередять увагу на тих галузях, що працюють: державні, правоохоронні органи. Окрім контролю за роботою держустанов, тернополяни приділятимуть увагу найбільш болючим для регіону проблемам - захисту довкілля, природоохоронній проблематиці.

«Щиро вітаємо в команді наш новий активний підрозділ «Стоп корупції – Тернопіль»! Достойні кандидати у нас в осередку. І ми вболіваємо, щоб у вас тут все виходило. Що стосується Києва, то ми будемо надавати підтримку», - привітав нових членів команди Голова Правління ГО «Стоп корупції» Ігор Бондарчук.

Свідоцтво про реєстрацію Тернопільського обласного відокремленого підрозділу "Стоп корупції" Фото: СтопКор

Керівник організації з командою активістів і журналістів з центрального офісу «Стоп корупції» урочисто передали прапор «Стоп корупції Тернопіль», корпоративну символіку і статутні документи представникам відокремленого підрозділу, а також урочисто привітали з приєднанням до складу потужної загальноукраїнської команди антикорупціонерів.

Зазначимо, що цього ж дня об’єднана команда журналістів і активістів з Києва і Тернополя вже провела природоохоронний рейд лісовими господарствами Тернопільської області.

Нещодавно у Києві відбувся всеукраїнський антикорупційний форум, на який з’їхались представники майже усіх осередків «Стоп корупції» з різних регіонів України. Співзасновник організації, відомий журналіст Роман Бочкала повідомив: мета - найближчим часом відкрити 100 регіональних відокремлених підрозділів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини