З’явилося відео зустрічі Байдена і Путіна

16.06.2021 15:28

У США і Росії є спільні питання для обговорення, але є і розбіжності, заявив президент США Джо Байден на початку саміту зі своїм російським колегою Владіміром Путіним. Про це повідомляє "ZN.UA".

Baiden i Putin
Фото: Twitter

"Як я сказав зовні, зустрічатися віч-на-віч завжди корисно. Ми намагаємося визначити, де у нас є спільні інтереси, а там, де у нас є розбіжності, ми можемо зробити все для того, щоб професійно і передбачувано обговорювати питання", - сказав Байден на початку переговорів перед тим, як журналістів попросили піти з кімнати переговорів.

Глава Кремля подякував господареві Білого дому за ініціативу провести саміт в Женеві.

"Пане президенте, хочу подякувати вам за вашу ініціативу сьогоднішньої зустрічі. Знаю, що у вас довга поїздка. Багато роботи. Проте в російсько-американських відносинах накопичилося багато питань", - сказав Путін, висловивши надію на продуктивність переговорів.

Зустріч відбудеться за зачиненими дверима. Зараз, окрім президентів США та РФ, присутні глави американської та російської дипломатії - Ентоні Блінкен і Сєргєй Лавров, відповідно. Приблизно за дві години має розпочатися розширений раунд переговорів. До президентів долучаться їх делегації.

Зазначимо, Путін прибув на зустріч раніше Байдена. Примітно, що президент РФ, як відомо, змушує людей чекати - на зустріч з Трампом в Гельсінкі він запізнився на цілу годину.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, МОЗ Словенії заявив про перемогу над коронавірусом.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини