З’явилися нові подробиці загадкової загибелі Дмитра Тимчука

30.07.2019 16:04

Дмитра Тимчука поховали 22 червня в Бердичеві. 28 червня президент України Володимир Зеленський посмертно нагородив трагічно загиблого нардепа орденом "За мужність" (III ступеня). Нічого не віщувало біди. У день смерті Тимчук планував їхати на засідання комітету ВР. 

Смерть Дмитра Тимчука розслідується з 19 червня – дня трагедії, яка сталася за дивних обставин. Розглядаються версії про суїцид і умисне вбивство, повідомляє "Діалог.UA". Ще недавно цивільна дружина нардепа розповідала слідчим, що координатор групи "Інформаційний опір" знаходився в депресії, пив і застрелився, коли вона була поруч з ним – в сусідній кімнаті. Однак близький друг народного депутата Дмитра Тимчука Олексій Копитько розповів, чому не вірить у самогубство політика.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook. Тіло депутата з фатальним кульовим пораненням в голову було виявлено в столиці у квартирі на Перова, де він проживав зі своєю співмешканкою. За словами Копитька, наразі "якісь мутні" експерти "на зливних бачках розповідають, ніби щось знають про роботу групи ІС".

Також Копитько різко розкритикував всякі негативні чутки, які розганяють в пресі щодо смерті Тимчука. При цьому вибірково цитуються матеріали слідства і вигаданих "джерел в оточенні".

"Мовляв, "Тимчук два тижні пив через депресію, а потім наклав на себе руки ". Не можу написати багато. Тільки один факт, який не є секретом.

Трагедія сталася в середу 19 червня, близько 12.00. О 12.30, не знаючи про те, що трапилося, до дому, де жив Діма, під'їхав наш колега, який підвозив його в Раду. О 13.00 Діма мав виїхати на засідання комітету. Якщо плани змінювалися, він завжди попереджав. Цього разу за годину до планового (!) виїзду "відбою" не було. Це означає, що плани не мінялися. І перекреслює всі домисли про безпробудне цілодобове пияцтво", – йдеться в повідомленні.

Копитько дивується, як же протягом 2 тижнів "пияцтва і депресії" Тимчук проводив зустрічі й спілкувався з колегами, зокрема й іноземними, а також керував "Інформаційним опором ".

Помічник нардепа розповів, що спілкувався з Тимчуком в понеділок стосовно робочих питань.

"Тому всі, хто тиражує неправду про Діму з дурості або незнання – не робіть цього. Тим, хто розганяє цю брехню за гроші або з іншими намірами, просто хочу нагадати. Щоб ви усвідомлювали. Ви намагаєтеся очорнити гідну людину. Дуже гідну. Таке не проходить безслідно і ніколи нічим хорошим не закінчується. Ніколи", – додав Копитько.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини