З’явились докази, що партія Зеленського співпрацює з американськими лобістами (документи) ОНОВЛЮЄТЬСЯ

18.04.2019 09:20

Партія кандидата в президенти України Володимира Зеленського "Слуга народу" має домовленості з американськими лобістами з Signal Group Consulting.

Про це свідчать документи, які потрапили у розпорядження редакції "Стоп корупції".

Наразі договір на етапі підписання, залишились останні формальності. За підтримку американського лобі партія Зеленського має заплатити 60 тисяч доларів. В обмін на це отримає послуги з просування в американській спільноті, політичному світі та організацію інтерв'ю в медіа США.
Наразі гроші перебувають на рахунку. Їх спишуть, щойно договір буде підписаний.

Раніше у Зеленського спростували співпрацю з американськими лобістами із Signal Group.

Команда кандидата в президенти України Володимира Зеленського заявила, що не залучала жодних лобістських компаній або агентств для організації візиту свого представника в США.

Нагадаємо, раніше "Радіо Свобода" повідомила, що Зеленський найняв лобістську фірму Signal Group Consulting із Вашингтона, щоб поліпшити свій міжнародний імідж та організувати зустрічі членів свого штабу з чиновниками в США. Підтвердження цього журналісти отримали від представника фірми Джона Проктера. Зазначається, що Зеленський і партія "Слуга народу" заплатили Signal Group Consulting 60 тисяч доларів.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X