Звіробій викликали у ДБР, щоб відвернути увагу від проблем в країні (відео)

06.02.2020 15:45

Волонтерка та активістка Звіробій заявила, що її виклик до ДБР пов'язаний з відволіканням уваги від розгляду у ВРУ законопроєкту про ринок землі.

Українська доброволець, громадська діячка і блогерка Маруся Звіробій сьогодні прийшла в Державне бюро розслідувань для отримання повідомлення про підозру.

Про це з місця події передає кореспондентка "ASPI" у четвер, 6 лютого.

Перед будівлею ДБР Звіробій, дала кілька коментарів журналістам, які зібралися біля відомства.

Як відомо, сьогодні в ДБР також очікували на допит народну депутатку 9 скликання від фракції "Європейська Солідарність" Софію Федину, якій також планувалося правоохоронцями вручення підозри.

Звіробій повідомила журналістам, що нардепка Федина захворіла, однак вона не підтвердила те, що та не з'явиться в ДБР.

Маруся Звіробій зазначила, що ситуація з її допитами в ДБР, на її думку, має на меті відвернення громадськості від більш важливих проблем у країні. Головною причиною такого "перемикання уваги" Звіробій вважає ухвалення законопроєкту про землю.

"Я не виключаю того, що все це для того, щоб відвернути увагу", - повідомила журналістам Звіробій.

"У будь-якому випадку мене не хвилює нічого з того, що пов'язано сьогодні з моїм питанням, тому що це все для того, щоб відвернути увагу", - заявила волонтерка співробітникам мас-медіа в Києві.

Також Маруся Звіробій порадила паралельно з інформацією про неї відстежувати події у Верховній Раді, де сьогодні планується голосування законопроєкту 2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення".

Раніше повідомлялося, що 26 грудня Маруся Звіробій також побувала в ДБР на допиті: у бесіді з правоохоронцями згадувалася нардепка Софія Федина, президент Зеленський і соціальна мережа Facebook.

"Що питали? Знаю я Федину, чи ні. Ну всі знають Федину. Питали про Федину та Facebook. Ще питали, чи є у мене негативне ставлення до Зеленського. Дуже переживати за людину, яку можуть підірвати, - це негативне ставлення чи позитивне? Це філософське питання. Тому що мій батько за мене переживає, то так на мене кричить, як скажений", - цитує Звіробій "УП".

Також повідомляється, що Звіробій заявила про те, що у справі проходить як свідок і що сам допит проходив у правовому полі, "з нею були два адвоката, тому причепитися ні до чого".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X