«Звільнити Хомякова!» Активісти вимагають покласти край знищенню Дунайського пароплавства

01.06.2020 15:46

Прізвище скандального в.о. очільника Українського Дунайського пароплавства – знову на плакатах біля Міністерства інфраструктури. У результаті його безглуздої політики країна може втратити останнє державне пароплавство, стверджують учасники акції протесту.

Біля Мінінфраструктури знову мітингарі Фото: СтопКор

Активісти ГО «Стоп корупції» та інших громадських організацій кілька тижнів вимагають від профільного Міністра прийняти рішучі рішення щодо пана Хомякова. За кілька місяців керівництва Хомякова на підприємстві фіксують збитки, втрату майна Українського Дунайського пароплавства, призначення на ключові посади людей із сумнівною репутацією, знищення структур пароплавства.

Фото: СтопКор

«Цього тижня ми відвідаємо Кабінет Міністрів, Верховну Раду, підемо до гаранта Конституції з тим, щоб повідомити про бездіяльність міністра Криклія, який не ухвалює жодних рішень щодо скандального очільника Українського Дунайського пароплавства Олексія Хомякова», – заявили учасники мітингу.

Зокрема, його звинувачують у безглуздiй кадровiй полiтицi.

Як з’ясували журналісти, призначення Хомяковим Андрія Кравцова до правління УДП неабияк шокувало моряків. Один із них зазначає:

«Фірма Кравцова орендувала в УДП теплохід «Віана ду Каштелу». Він не виконав своїх зобов'язань за контрактом, не виплатив зарплату екіпажу та кинув судно заарештованим у Стамбулі. Тоді УДП зазнало збитків на 184 тисячі доларів США. І це — лише прямі збитки. Два роки судно стояло під арештом. Можете уявити, скільки це коштувало підприємству?» – пояснював інсайдер.

Також журналісти з’ясували, що політика Хомякова призвела до можливості втрати нерухомого майна (восьмиповерхової будівлі), що належить пароплавству, в Угорщині.

Таким чином, очільника УДП Хомякова та його заступників підозрюють у зловживанні владою або службовим становищем, тобто умисному, з метою одержання неправомірної вигоди, використанні влади чи службового становища всупереч інтересам служби.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, генеральний директор Директорату річкового та морського транспорту Ярослав Ілясевич заявив, що профільний Міністр розглядає питання, пов’язані з керівництвом Українського Дунайського пароплавства.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини