“Звільнять Смолія чи ні – залежить від президента Зеленського”, – активісти під НБУ

11.12.2019 17:31

Доля очільника Національного банку України Якова Смолія залежить виключно від гаранта держави Володимира Зеленського. У цьому впевнені активісти, що вже 5-ий тиждень поспіль протестують біля Нацбанку з вимогою звільнити керівника та його заступників.

Фото: СтопКор

"Ви самі розумієте, за статтею 46, яку порушив пан Смолій, коли надав недостовірну інформацію в декларації, він має бути вигнаний з цієї будівлі (НБУ – ред.). Але нічого не змінюється!", – проголосив зі сцени активіст Георгій Дорофеєв.

Зазначимо, що відповідно до статті 46, чиновники зобов'язані надавати достовірну інформацію щодо майна, яким вони користуються, зокрема яке є в них в оренді, а також повідомляти щодо коштовних подарунків, які вони отримали з 1 січня по 31 грудня підзвітного періоду.

"Ми, звичайно, не знаємо, якими почуттями та мірами керується наш президент, проте сьогодні й зараз все залежить лише від нього!" – додав Дорофеєв.

Нагадаємо, ініціатор акції – ГО "Стоп корупції". Активісти вимагають, щоби керівників Нацбанку в особі Якова Смолія та його заступниці Катерини Рожкової притягли до відповідальності за корупційні схеми.

Фото: СтопКор

Безстрокова акція протесту "Зупинимо корупцію в НБУ" триває з 13 листопада біля Національного банку України.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини