Звільнити не можна залишити: під ДФС стартували щоденні акції протесту “Стоп корупції”

08.04.2019 15:44

Громадська організація "Стоп корупції" оголошує про початок проведення громадських приймалень та мирних акцій протесту з вимогою звільнення з посад службових осіб слідчого управління фінансових розслідувань Офісу великих платників податків ДФС Антона Замятіна та Ігоря Чапічадзе, яких ДБР підозрює в перевищені службових обов’язків.

Акції розпочались сьогодні, 8 квітня. У Києві біля Офісу великих платників податків ДФС України активісти провели перший флешмоб та громадську приймальню з метою привернути увагу суспільства, керівництва та працівників установи до протиправних дій суб’єктів з метою притягнення їх до відповідальності та викриття корупційних схем, незаконного зловживання службовим становищем під час обшуків в СК "Арсенал страхування".

Зазначимо, що під виглядом слідчих дій податківці провели неправомірний обшук в страховій компанії, який тривав 34 години. Увесь цей час співробітники підприємства, серед яких були жінки, перебували фактично в заручниках. Одну з жертв катування – вагітну жінку, яка не витримала тиску "правоохоронців", госпіталізувала "швидка".

До проведення обшуків всі компетентні судові інстанції столиці прийняли правову позицію страхової компанії, а рішення Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби було визнане протиправними та скасовані відповідні податкові повідомлення.

У своїх публікаціях ми повідомляли, що після цього слідчий Офісу великих платників податків ДФС Антон Замятін звернувся до суду, але вже чомусь у Харкові, хоча не мав на це права, адже справа має зовсім іншу територіальну приналежність.

Тоді всі слідчі судді Ленінського районного суду міста Харкова одноголосно відмовили Замятіну в задоволенні клопотання, розуміючи, що це не їхня територіальна підсудність. Але "фіскали" знову ж таки продовжили шукати можливість провести обшук. І зрештою знайшли: ухвалу їм погодив Бондаренко Віталій Володимирович – голова того самого Ленінського райсуду у Харкові.

Ще один фігурант подій – Ігор Чапічадзе – керівник слідства Офісу великих платників податків ДФС України. За словами керівництва страхової компанії, саме він стоїть за обшуками, фактичним терором та прикриттям зловживань своїх підлеглих.

Додамо, що після резонансного розслідування "СтопКору" проти слідчих ДФС, які проводили неправомірні обшуки в страховій компанії, у ДБР зареєстрували кримінальне провадження за фактом перевищення влади службовими особами.

Ми й надалі стежитимемо за розвитком подій у цій справі й домагатимемось звільнення некомпетентних податківців з їхніх посад з метою захисту українських підприємств та бізнесу.

Читайте також: "Феміда проти фіскалів: оцінку рішенню судді Бондаренка на користь ДФС дасть Вища рада правосуддя".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини