Звільнення Марківа, утримуваних та COVID-19: Зеленський поспілкувався з Папою Римським

05.06.2020 20:43

Папа Римський Франциск взяв під опіку питання звільнення засудженого в Італії Віталія Марківа, якому дали тюремний термін за нібито причетність до загибелі фотографа Андреа Рокеллі в Слов'янську у 2014 році.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента за підсумками переговорів Володимира Зеленського з понтифіком, передає "ZIK".

Згідно з повідомленням, в ході телефонної розмови сторони обговорили ситуацію, викликану пандемією COVID-19. Зеленський проінформував про ситуацію з безпекою на Донбасі, а також попросив Папу Франциска допомогти зі звільненням українських утримуваних на Донбасі, в Криму та Росії.

У відповідь Папа Римський відзначив спроби мирного врегулювання і заявив, що взяв під опіку питання звільнення українського військовослужбовця Віталія Марківа.

"Співрозмовники обговорили двостороннє співробітництво в гуманітарній сфері. Домовилися зміцнити взаємодію в питаннях охорони здоров'я і захисту навколишнього середовища та реалізувати спільні ініціативи в цьому напрямку. Президент підтвердив запрошення Папі Франциску здійснити візит до України", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 25 травня, у Слов'янську Донецької області спеціалісти розпочали слідчий експеримент у справі нацгвардійця Віталія Марківа, якого засудили за вбивство італійського фотографа на Донбасі.

Згодом, у Міністерстві внутрішніх справ повідомили, що результати слідчого експерименту доводять, що Віталій Марків не причетний до вбивства.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X