«Звідки взявся – не знаю»: під Києвом відхрещуються від вантажівок зі львівським сміттям

23.07.2018 13:31

Як зазначають екологи, Київ та Київська область нагально потребують будівництва сміттєпереробних заводів. Наразі не лише сміттєзвалище, а й сортувальна лінія діють неподалік від сіл Проліски та Щасливе на Київщині, де минулого місяця активісти ГО «Стоп Корупції» впродовж нічного рейду зупинили та розвернули вісім вантажівок з відходами зі Львову, які прибули сюди нелегально.

Керівництво сміттєсортувальної лінії не заперечує, що підписувало договір з Львівським комунальним підприємством щодо постачання сміття. Проте наголошує на тому, що з жодними приватними фірмами не співпрацює. До того ж, у контрактах зазначена не кількість машин, а вага сміття у тонах.

«Не рахуйте машинами, ми рахуємо у тонах. Ми заключили договір не на машини, бо одна машина може прийти 15 тон, інша – 18. Тим більш, у нас там проходить вагова. Ми працюємо тільки за тоннажем», - наполягає Володимир Терен, голова територіальної Самооборони Київської області.

Тож куди насправді направлялись ще вісім вантажівок зі львівським сміттям, журналісти поки не встановили. Але «СтопКор» продовжуватиме розслідування і обов'язково дізнається правду.

Подробиці у матеріалі:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини