Зупинити втручання в роботу “Каховка Протеїн Агро”: в Одесі пікетували суд через блокування підприємства

09.01.2019 10:51

Зупинити блокування діяльності підприємства та захистити інтереси 150 родин, які стали заручниками спроби захоплення підприємства і залишились без роботи. З такими вимогами працівники "Каховка Протеїн Агро" вийшли під стіни Південно-західного апеляційного господарського суду, де відбувся черговий судовий розгляд. Підприємство вкотре намагалось довести, що є єдиним і законним орендарем заводу. Опонент "Каховка Пром Агро" – попередній власник, який свого часу не повернув заборгованість банку та втратив заставне майно, хотів це право оскаржити. Деталі справи повідомили активісти "Стоп корупції", які слідкують за процесом. 

"Ми приїхали сюди заради того, щоб підтримати колектив підприємств, а також для громадського контролю за здійсненням правосуддя,  недопущення порушень процесуального, матеріального права суддями господарського суду. За нашими даними, рейдерів заводу "кришують" слідчі Генпрокуратури й ми вимагаємо припинити це втручання", – говорить Антон Клітний, активіст ГО "Стоп корупції".

Під час засідання третя сторона конфлікту – "Місто банк", яка підтримує вимоги "Каховка Протеїн Агро" – подала клопотання про відвід колегії суддів. Вважаючи, що Світлана Таран, Марина Мишкіна та Людмила Поліщук діють упереджено. За процедурою – питання про їхню об'єктивність тепер має розглянути суддя, якого обере автоматична система розподілу.

Нагадаємо, рік тому представники "Каховка Пром Агро" з’явились на прохідній виробничого комплексу підприємства та влаштували справжнє захоплення. За участю тітушок зі зброєю.

Влітку "Каховка Протеїн Агро"здобула часткову перемогу: херсонський суд визнав її законним орендарем об'єкту та зобов'язав відповідача – тобто "Пром Агро" – не чинити перешкод у користуванні майном. Це рішення опоненти наразі й намагаються скасувати в апеляційній інстанції.

Максим Трофименко для СтопКору

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини