Зубрицька: НАЗК не заборонило, а тільки призупинило державне фінансування партії “Слуга народу” 

02.03.2021 22:22

Через місяць-два державне фінансування політичної партії “Слуга народу”, що начебто призупинило НАЗК, відновлять. Про це на пресконференції на тему «Ефективність контролю НАЗК діяльності політичних партій» заявила директор Інституту громадянської освіти “НаУКМА” Людмила Зубрицька.

zubritska
Людмила Зубрицька Фото: СтопКор

"Ми не бачимо результатів від НАЗК. Ми не бачимо якихось гучних заяв. І в останній гучній новині, що  стосується “Слуги народу”, між рядків написане маленьке уточнення: НАЗК не заборонило, а призупинило державне фінансування партії. Це дуже образливо, тим більше якщо дивиться на звіти всіх парламентських партій куди витрачалися ось ці державні  кошти. Пам’ятаєте перші скандали із першими державними грошима? У Ляшка здається 90% від усього фінансування пішло на рекламу. Тобто вони не в розбудову партійних ланок вклали ці гроші, не  в партійну освіту, не в громадянську освіту, а вони вклали ці гроші у власний піар. Тому зараз потрібно прописати з приводу державних коштів не лише норму, зниженням бар’єру і можливістю отримувати це невеличким партіям державне фінансування, а й чітко прописати на які цільові речі ці гроші можна використати. І рекламу політичну вставити невеличким відсотком", - наголосила вона.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Роман Бочкала заявив, що НАЗК може бути упередженим з молодими та неолігархічними політичними проєктами.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини