«Золоті» сльози аграріїв: доля врожаю на Харківщині – досі під питанням

18.02.2019 12:03

Зростання цін на продукти не стримати. Але однією з головних причин цього є не затяжна весна чи засушливе літо, а свавілля в аграрному секторі. Адже впродовж останнього року Україну накрила хвиля нахабного віджиму фермерських господарств, які тривають під прикриттям чи за підтримки поліції, прокуратури та навіть СБУ.

Підготовка до посівної лише розпочинається, та на Харківщині кампанія вже під загрозою. Адже доля озимої пшениці двох потужних агропідприємств «Фермер-Агро» і «Щедрі лани Слобожанщини» – і досі невідома. Чи зможуть ці фірми зібрати свій чесно вирощений врожай, або ж, як торік, його просто вкрадуть представники іншого підприємства – «Добрий господар»? Тим паче, що у рейдерстві йому всіляко допомагають і правоохоронці, і чиновники, які відверто ігнорують українські закони та грають за правилами очільниці «Доброго господаря» – відомої на Харківщині рейдерки Ганни Камінської.

Кому належить врожай і хто справжній господар на цих землях – вже четвертий місяць поспіль вирішує Господарський суд Харківської області, та кінця судовому процесу і не видно. Адже засідання одне за одним переносять.
Про справжню битву за соняшник і пшеницю «СтопКор» розповідав у минулих сюжетах, та у справі з’явилися нові резонансні подробиці. І нові факти про те, що вся ця кампанія проти «Фермер-Агро» відбувається за сприяння різних, зокрема й правоохоронних, структур.

Дивіться новий сюжет Наталії Дігтяр на цю тему:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини