«Золота рибка» для СБУ: на Кіровоградщині силовики кришують річкових браконьєрів

22.07.2019 11:00

Силова структура чи узаконений рекет? На Кіровоградщині Служба безпеки намагається кришувати рибний промисел на воді і браконьЄрство. Про це повідомив голова місцевого відокремленого осередку громадської організації «Стоп Корупції» Віктор Дудін, який другий рік поспіль бореться з браконьЄрством та незаконною риболовлею.

Віктор має власний човен і дуже часто разом з екологічною інспекцією виходить на воду, аби фіксувати незаконний вилов риби.

«У негласних розмовах з рибаками, які незаконно виловлюють рибу, всі говорили, що ми працювали під СБУ. Нам сказали, СБУ проводить такі заходи, а зараз з’явилися ви і не даєте вам рибачити», - розповідає пан Дудін.

Під час нересту браконьєри виловлюють до 5 тонн риби за ніч

Чому СБУ намагається кришувати цей бізнес? Віктор пояснює просто: у Кіровоградській області риболовля – дуже прибуткова. Адже на сьогоднішній день тонна риби коштує приблизно тисячу доларів, а під час нересту браконьєри можуть за одну ніч підняти до 5 тонн.

Редакція «СтопКору» надіслала запит до Служби безпеки області, з проханням пояснити, чи входить у повноваження органу кришування браконьєрства та організація агрорейдерства, проте відповіді ми досі не отримали.

Нагадаємо, у сусідній Харківській області після численних звернень громадян щодо рибних браконьєрів у лютому цього року активістами «Стоп корупції» було проведено антибраконьєрський рейд.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини