Зняти мантію з судді Глуханчука: під ВККСУ акція протесту

11.06.2019 10:54

Незадекларовані статки, життя на широку ногу та неформальні стосунки з головою ВККСУ. Громадські активісти вимагають у колегії суддів об'єктивної оцінки відповідності посаді голови Одеського окружного адмінсуду Олега Глуханчука. Свої вимоги організатори акції озвучили під стінами комісії. Там сьогодні мають розглянути справу про переатестацію судді та провести з ним співбесіду. 

Прізвище одеського судді Глуханчука фігурує у справі НАБУ щодо незаконного збагачення та неправдивого декларування. Він же був причетний до резонансної історії щодо "продажу" тестових завдань на оцінювання своїм же колегам. А ще Глуханчука бачили в одному з елітних ресторанів Києва у компанії голови ВККСУ Сергія Козьякова.

Ще суддя відзначився у скандальній історії з водінням у нетверезому стані. Служитель Феміди відмовився проходити алкотекст, нецензурно лаявся на патрульних та дорікав правоохоронцям, що платить їм зарплату зі своїх податків.

Для успішного оцінювання Глуханчук має набрати 670 балів із тисячі можливих. Головні вимоги, яким має відповідати суддя, це компетентність, професійна етика та доброчесність.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини