Знищити не можна вилікувати: понад 90 000 свиней масово покладуть під ніж

21.08.2019 17:53

В одному з сіл Львівської області знищать понад 90 000 свиней через невиліковну хворобу. 

Новину передає "Захід.нет".

16 серпня на свинофермі ТОВ "Галичина" виявили масштабний спалах африканської чуми. Хвороба не загрожує співробітникам ферми, бо люди на неї не хворіють, але вона смертельна для тварин. Тому усе поголів'я свиней, майже 100 000, виріжуть.

"На території ферми хворобу виявили у п'ятницю – ввечері здохло 320 поросят. Лікувати африканську чуму неможливо. Тому, очевидно, усе поголів'я піде на знищення. Масштаби величезні", – йдеться у повідомленні. Начальник Львівської облдержадміністрації Ігор Вус пояснює, що інструкція із запобігання розповсюдження хвороби передбачає знищення усього, що контактувало з тваринами – корми, одяг співробітників та інше.

У радіусі трьох кілометрів навколо ферми оголосили 40-денний карантин. Усі автомобілі, які виїжджають за межі зони, перевіряються поліцейськими, відбувається дезінфекція транспортних засобів. Діє заборона на перевезення продуктів тваринного походження. Окрім того, жителям села Кавське, що розташоване поблизу ферми, порадили вирізати домашніх тварин для профілактики.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X