Зніміть це негайно: Вища рада правосуддя перевірить, чи пасує Нелі Ластовці суддівська мантія

13.05.2019 15:24

Дніпровський районний суд столиці – саме тут судили Корбана і Лозинського, ухвалювали рішення про арешт активістів Революції Гідності. Чому тутешня очільниця Неля Ластовка покинула насиджене гніздечко та за що Вища рада правосуддя відправила жрицю Феміди на переатестацію і повторне проходження перевірки на професійну придатність – дізнавалась журналіст «СтопКору» Наталія Дігтяр.

22 рішення за один день, це виявилося під силу лише екс-голові Дніпровського районного суду міста Києва Нелі Ластовці. Щоправда, у Вищій раді правосуддя таку працездатність судді, відомої розправами над активістами Майдану, не оцінили.

Адже, як зазначають члени палати ВРП, розглянути клопотання настільки великого обсягу, пов'язаних із вирішенням дуже серйозних питань, за 10-20 хвилин навіть фізично було неможливо.

Та виявилось, що ті скандальні 22 рішення за один день пані Ластовка ухвалила на користь одіозної агрорейдерки Лесі Софієнко, яка з 2014 року кинула оком на низку агрокомпаній і саме за допомогою судді тероризувала бізнес.

Нагадаємо, за часів Януковича пані Софієнко мала намір ввійти до агропромислового комплексу як інвестор. Це дало їй юридичне підґрунтя закидати підприємства позовами до суду. Втім, за словами самих бізнесменів, свої ж корпоративні обов’язки Софієнко не виконала.

«У серпні 2014 року було проведено близько 200 одномоментних обшуків по всій території України, по всім агропідприємствах, за заявою однієї з підставних осіб з боку Пехова і Софієнко», - розповів директор ТОВ «Агрейн менеджмент» Павло Мамін, - «Справа стосувалася нібито заволодінням чужим майном. Метою була зміна власників і відповідно привласнення всього майна сільгосппідприємств».

Сама екс-голова суду пані Ластовка на запитання, як їй вдалося в один день винести 22 рішення, відповідати відмовилась.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X