Знайшли лише черевик – на Житомирщині правоохоронці вже четверту добу шукають шестирічного хлопчика

04.02.2019 16:14

1-го лютого в Коростишівському районі Житомирщини дитина пішла гратись на вулицю, однак так і не повернулась. Таку інформацію передає прес-служба поліції області.

Про зникнення дитини 1 лютого до місцевих правоохоронців звернулася його мати. За словами 46-річної жінки, цього ж жня близько 12:00 її син пішов грати на вулицю. Як з'ясувалося, грав неподалік місцевої річки.

"Ми насамперед провели подвірний обхід і опитали місцевих жителів. Так, ми дізналися, що хлопчика бачили біля водойми. Також ми знайшли один з черевиків дитини поблизу річки. Пізніше один з дітей розповів, що намагався витягти зниклого з води", – розповів в.о. начальника Коростишівського відділу поліції Юрій Губський.

2, 3 та 4 лютого поліцейські залучали до пошуків дитини і водолазів, які обстежували дно річки. Через танення криги ці заходи довелось тимчасово припинити.

"Як тільки дозволить погода, ми знову продовжимо обстеження дна. Окрім того, проводимо повторний подвірний обхід мешканців села з метою їх опитування щодо подій того дня" – додав Губський.

Читайте також: "На Миколаївщині зґвалтували школярку".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини