Знайомий почерк: представники МГЗ розповіли, хто стоїть за рейдерською атакою на завод

05.03.2021 10:05

Як швидко й не напружуючись стати мільярдером? Представники ГО «Стоп шлам» позиваються до Миколаївського глиноземного заводу з вимогою відшкодувати 9 млрд гривень, але справа виходить дуже неоднозначною: фальсифіковані документи, некоректні експертизи та сумнівні експерти. Хто стоїть за наїздом на металургів? Усі деталі нової схеми шахрайства – у розслідуванні Наталі Дігтяр.

З огляду на цю ситуацію, не дивно, що представники підприємства заявляють про відверте рейдерство щодо Миколаївського глиноземного заводу, адже для досить гучних обвинувачень абсолютно відсутні будь-які докази. Наприклад, експертиза — визнана некоректною.

Усе це дуже нагадує події після масштабної пожежі на автозаправній станції БРСМ 2017- го. Тоді аж після трьох років створили «Фонд подолання наслідків Васильківської трагедії».

Сума позову від імені 3500 жителів Василькова склала 1 мільярд 300 мільйонів гривень. Звідки взялися такі цифри та якими документами був підтверджений розмір завданої шкоди – невідомо. А адвокатом у тій справі був вже відомий нам Артемій Воробйов. Ось звідки знайомий почерк.

MGZ9
Артемій Воробйов представляв інтереси так званого ГО з подолання наслідків Васильківської трагедії" Фото: скріншот

«До теперішнього часу громадські організації зверталися за захистом інтересів держави, наприклад, у випадку незаконної вирубки лісів, тобто не в своїх особистих інтересах. ГО «Стоп шлам» ставить питання про стягнення коштів на її користь і начебто обіцяє розподіл особам, які невідомо чи взагалі надавали згоду на пред'явлення цього позову. Крім того, один з адвокатів «Стоп шлам» Артемій Воробйов також був адвокатом у справі ГО з подолання наслідків Васильківської трагедії, ця справа слухалася в Києві», – зазначає адвокат МГЗ Володимир Ващенко.

Своєю чергою, «СтопКор» стежитиме за розвитком подій, і про нові подробиці «екологічної» справи на Миколаївщині ми розповімо у наступних випусках. Підписуйтеся на наш ютуб-канал, аби нічого не пропустити.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини