Змушена ходити з паличкою: охорона керівника Криворізької ТЕЦ жорстоко побила працівницю

12.03.2021 16:23

Представники служби безпеки АТ «Криворізька теплоцентраль» сильно побили та викинули з кабінету заступницю голови правління з питань фінансів Людмилу Буркаленко. До побиття жінки також приєднався керівник новоствореної Савчуком профсоюзної організації. Після інциденту вона змушена ходити з паличкою.

savchuk kriviy rig miting3
Фото: СтопКор

Крім того, Савчук своїми діями доводить станцію до занепаду – його роботою незадоволена більшість працівників.

Саме тому всі вони приїхали з Кривого Рогу до Києва, під Офіс Президента, з метою провести акцію протесту та попросити Володимира Зеленського припинити безлад, що коїться в його рідному місті.

«Ми приїхали з Кривого Рогу під ОП з метою звернутися до пана Президента з вимогою навести лад у нашому місті, оскільки місто на межі комунального колапсу. З призначенням на керівну посаду Павла Савчука на підприємстві почалося свавілля: від банального грабування людей через новостворену профспілку, перешкоджання діяльності профспілки енергетиків та електротехнічної галузі до глобального руйнування теплових мереж та теплового обладнання. Ми зверталися до влади та правоохоронних органів, але нас не допустили. Єдина нарада, яка відбулась у Фонді держмайна, проводилася заступником голови Дениса Кудіна, який не почув профспілки і не вжив до цього дня жодних заходів, тому ми змушені звертатися до Президента», – розповіла Людмила в коментарі «СтопКору».

savchuk kriviy rig miting3
Фото: СтопКор
savchuk kriviy rig miting3
Фото: СтопКор

Працівники підприємства вимагають «звільнити з займаних посад всіх злочинців, а саме – Савчука та його команду, поновити на роботі усіх працівників підприємства, які були незаконно звільнені, та покарати винних у злочинних діяннях, які чинить керівництво Криворізької ТЕЦ».

За словами Буркаленко, з приходом Савчука на підприємстві вчиняється моральний тиск на працівників, які намагаються зберегти підприємство.

savchuk kriviy rig miting3
Людмила Буркаленко Фото: СтопКор

«Деяких просто звільняють, деякі навіть потрапляють на лікарняне ліжко. Не оминула це й мене. До мене як до жінки та як до працівника підприємства, яка виконує обов’язки, застосували фізичну силу, внаслідок чого я отримала тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості. Як доказ – висновок судмедексперта, де все зазначено. Паличкою я почала користуватися після цієї ситуації», – наголосила вона.

Жінка звернулася до поліції, але правоохоронці зволікають із розслідуванням справи.

Більше новин Кривого Рогу - за посиланням.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини