Змінюватися та довіряти: що чекає на учасників VI форуму “Диригенти змін”

15.10.2019 17:44

24 жовтня у Києві відбудеться VI форум "Диригенти змін", на якому бізнес зустрінеться з лідерами думок, суспільними й державними діячами. Подію анонсує організатор – "Делойт" в Україні

Форум традиційно збирає на спільній платформі людей, які прагнуть трансформацій свого бізнесу, себе, держави. Цьогорічна тема форуму – "Довіра. Партнерство. Відповідальність".

"Нещодавні події в країні показали, що у нашому суспільстві існує високий рівень недовіри: до влади, у бізнесі, один до одного. Це негативно відбивається на багатьох сферах нашого життя: від особистісних стосунків до економічної та політичної ситуації. Тому важливо розпочати велику суспільну дискусію на тему довіри. Адже це потужний ресурс, без якого у країни мало шансів на успіх", – говорять організатори.

Серед учасників форуму – власники та керівники відомих бізнес-компаній, політики, представники міжнародних фірм. Зокрема, міністриня фінансів України Оксана Маркарова, гендиректор ДТЕК Максим Тімченко, президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер, гендиректорка Mastercard в Україні та Молдові Інга Андреєва та інші.

Окрім того, цього року організатори обрали за соціальну місію форуму тему інклюзивності. Участь у проєкті візьмуть такі громадські організації, як "Відчуй", "Бачити серцем" та "Даун Синдром". Кожен з учасників зможе обрати одну з організацій та спрямувати на її користь 20% вартості від свого квитка.

На сторінці заходу детально розписана програма панельних дискусій та розміщена вся інформація про учасників. Подія відбудеться 24 жовтня у готелі Hilton Kyiv.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X