Змінилися окремі правила щодо оформлення субсидії – подробиці

18.12.2020 18:12

Міністерство соціальної політики змінило порядок надання субсидій і пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Про це з посиланням на відомство повідомляє "Укрінформ", передає "Соцпортал".

Komunalka
Фото: UAinfo

Відзначається, що уряд надав можливість отримувати субсидію домогосподарствам, в складі яких є особи, що офіційно працюють за кордоном в країнах, з якими Україна не уклала договорів про соціальне забезпечення, або ті, хто перебуває за кордоном у період догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку .

Також надано право на отримання житлової субсидії на загальних підставах особам, які набули право власності на житло протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії, зокрема, шляхом успадкування, і особам, які не мають доходів і відповідно до законодавства звільнені від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Як уточнюється, сьогодні житлова субсидія їм може призначатися тільки згідно з рішенням комісії.

Крім того, Кабмін розширив перелік каналів інформаційної взаємодії між АТ "Ощадбанк" та одержувачами пільг і житлових субсидій шляхом використання месенджерів і встановив порядок повернення надміру (помилково) сплачених громадянам пільг і житлових субсидій у грошовій безготівковій формі.

Як відомо, субсидія на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону і розраховується на неопалювальний сезон (з 1 травня до 30 вересня) і опалювальний сезон (з 1 жовтня до 30 квітня).

Як повідомляв "СтопКор" раніше, президент призначив нового голову Запорізької ОДА.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини