Змінили шило на мило: нові тендерні схеми нечистоплотних чиновників

21.02.2019 12:54

Управління освіти і науки Броварської міськради, яке вже не раз фігурувало як замовник у сумнівних тендерах, не перестає дивувати: цього разу УОН оголосило конкурс на закупівлю засобів чищення. Так-так, це саме ті миючі засоби, на які підприємливі завідувачі садків та директори шкіл щоразу збирають гроші у батьків.

Але ми зараз не про це, а про чергову махінацію Управління освіти.

Отже, загальна сума закупівлі - більше ніж 1 млн. грн: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-01-19-000021-c. Планувалося закупити 13720 кг деззасобу Еконорм vita загальною вартістю трохи більше мільйона у фірми ТОВ "ВІК-ХХІ ".

Умови тендеру було прописано під конкретну компанію з наваром у 40 відсотків, але трапився «нежданчік»: Антимонопольний комітет України зобов’язав замовника внести зміни. Тож тепер підприємливим посадовцям-освітянам доведеться або відміняти торги і повторювати давно завчені до автоматизму фрази про недобросовісних підприємців і неякісну роботу системи ProZorro, або дійсно вносити зміни.

А тепер - вишенька на торті. Управління освіти м. Бориспіль оголосило аналогічний тендер UA-2019-01-25-000878-c, де планує придбати 12 260 кг за ціною 350-375 грн.

Отже, два сусідніх міста збираються купити майже однакові обсяги засобів, але з різницею в ціні у кілька разів! Тож неважко підрахувати, на яку суму нас вчергове хочуть надурити.

Читайте також: як у Броварах пов’язані зз Управлінням освіти фірми наживаються на десятки мільйонів гривень з дитячого харчування

РОМАН СІМУТІН

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини