ЗМІ: Зеленський готовий піти на “особливий статус” Донбасу, якщо Росія віддасть кордон

23.01.2020 12:14

Не виключено, що на кордоні між Росією та Україною, можливо, з'явиться змішаний військовий контингент. Ось тільки поки невідомо, військовослужбовці яких країн будуть в нього включені, а також чи знайдеться там місце для так званих "ДНР" і "ЛНР".

Офіс Президента України, схоже, готовий піти на поступки в питаннях надання "особливого статусу" окремим районам Донецької та Луганської областей, підконтрольних проросійським маріонеткам "ДНР" і "ЛНР".

Про це повідомляється на телеграм-каналі "Резидент".

Йдеться про те, що Президент України, можливо, піде на надання постійного "особливого статусу" окупованим частинам Донбасу в обмін на відновлення контролю над кордоном з боку України. Якщо Росія дасть добро на український суверенітет в цих районах, значить влада України готова надати "особливий статус" для ОРДЛО.

Крім того, не виключено, що на кордоні між Росією та Україною, можливо, з'явиться змішаний військовий контингент. Ось тільки поки невідомо, військовослужбовці яких країн будуть в нього включені, а також чи знайдеться там місце для т. зв. "ДНР" і "ЛНР". Зате відомо, що у кожної зі сторін є своя позиція, яка відрізняється одна від одної.

Так, Москва виступає категорично проти присутності миротворців з країн НАТО, а Україна не згодна з включенням російських військовослужбовців до складу миротворчої місії. Питання "що далі" поки так і залишається без відповіді.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X