ЗМІ: Єрмак, Шефір та Тимошенко їздять на «номерах прикриття», але не мають на це права

16.06.2021 09:00

Журналісти Bihus.info опублікували нове розслідування, в якому вони назвали ім’я посадовців, які використовують “номери прикриття”, хоча не мають на це права. Повідомляється, що на таких “номерах” їздить Андрій Єрмак, Кирило Тимошенко та Сергій Шефір, передає НВ.

bihus nomeri
Фото: Скріншот

У матеріалі Bihus.Info сказано, що «номери прикриття» в Україні використовує обмежене коло осіб, переважно співробітники правоохоронних органів, які займаються оперативною діяльністю, і працівники Управління держохорони, але жодна посада в Офісі президента не дає таких привілеїв. Журналісти заявили, що такі номери дозволяють уникнути штрафів за порушення правил дорожнього руху.

За інформацією Bihus.Info, голова Офісу президента Андрій Єрмак їздить на номерах, які зареєстровані за його Mercedes, а не Toyota, а номерні знаки його заступника Кирила Тимошенка не зареєстровані за жодним транспортним засобом. Перший помічник президента Володимира Зеленського Сергій Шефір теж нібито використовує «номери прикриття».

Журналісти помітили «номери прикриття» в народного депутата від Слуги народу Андрія Клочка. Представник ОПЗЖ Ілля Кива ж нібито має Land Cruiser, на якому постійно змінюються номери, причому всі «неіснуючі».

Як повідомляв “СтопКор” раніше, в Україні закінчилась основна сесія ЗНО.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини