ЗМІ, влада та суспільство: у Києві відбувся тренінг для громадських активістів (фото)

28.02.2020 18:02

28 лютого в головному офісі ГО "Стоп корупції" відбувся навчальний тренінг для представників відокремлених підрозділів організації щодо ефективної взаємодії суспільства, ЗМІ та місцевих органів влади.

Активісти ГО "Стоп корупції" відвідали тренінг у Києві. Фото: "СтопКор"

"Виявилось, що саме завдяки такому симбіозу можна досягнути результатів задля покращення умов життя громадян. Для прикладу нам навели ініціативу з Рівного. Там місцеві мешканці запропонували можновладцям окультурити парк. Звісно, їм сказали, що коштів немає. Люди зауважили, що їм необхідний лише дозвіл, все інше – гранти та спільні зусилля. ЗМІ теж висвітлювали інформацію про ініціативу. Згодом підхопили регіональні, потім всеукраїнські й разом вдалось досягнути мети", – розповів опісля активіст із Монастирища Юрій Заворотній.

Під час тренінгу також йшлося про практику застосування професійних та етичних стандартів громадської журналістики під час виборчих кампаній.

"Зокрема, тема є актуальною, коли очікуємо місцеві вибори в Україні восени 2020 року. Навчатись моніторингу ЗМІ, технологіям подання цифр, публікації результатів соцопитувань, а також "олюднення" матеріалів – це пропозиція лектора", – зазначив координатор проєктного офісу Леонід Волошенко.

Лектором виступив відомий медіаексперт та тренер з успішних комунікацій, професор Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка, доктор наук із соціальних комунікацій, керівник моніторингових проєктів Асоціації "Спільний простір" Олександр Чекмишев.

У тренінгу взяли участь представники з таких міст як Олевськ, Суми, Краснопілля, Лебедин, Рівне, Кременчук, Монастирище, Біла Церква, Ізюм, Вінниця, Львів, Славутич, Бровари, Овруч, Святогірськ, Дніпро, Житомир та 5 районних осередків міста Києва.

Зазначимо, що головна мета регіональних активістів, які приєднуються до дружної команди "СтопКору", полягає в боротьбі з корупцією на місцях, викритті схем та неправомірних дій чиновників, покращенні умов життя мешканців та об’єднаній діяльності небайдужих громадян.

Команда "Стоп корупції"зі свого боку готова навчати та розповідати активістам про механізми й інструменти роботи організації, шляхи отримання інформації, особливо від органів влади, а також ділитися досвідом роботи інших осередків і висвітлювати найрезонансніші розслідування й викриття корупціонерів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини