ЗМІ: у Білорусі під час висадки загинули двоє російських десантників

У Білорусі на полігоні "Гозький" під час висадки десанту повітряно-десантних військ РФ загинули двоє військовослужбовців.

Rosiysʹki desantnyky
Російські десантники Фото: bypol

Про це повідомляє об'єднання ексспівробітників силових структур BYPOL.

"Сьогодні, при здійсненні висадки десанту російських ВДВ на полігоні "Гозький" у Гродненському районі, відбулося сходження двох парашутистів із згасанням купола одного з парашутів. Внаслідок інциденту загинуло двоє військовослужбовців збройних сил РФ - офіцер та солдат термінової служби", - йдеться у повідомленні.

У Міноборони Росії також підтвердили, що під час десантування через сильний порив вітру загинули двоє російських військових-контрактників.

Нагадаємо, Росія направила до Білорусі підрозділ десантників для "проведення навчань" в Гродненські області, що межує з Польщею і Литвою. Підрозділ візьме участь у спільному тактичному навчанні із підрозділами білоруських військових. Залучать зокрема літаки Іл-76. Зазначається, що після десантування та відпрацювання завдань російські десантники повернуться до пункту постійної дислокації на території Росії.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, через напружену ситуацію із мігрантами Україна посилить кордон із Білоруссю. Буде залучено особовий склад Прикордонної служби, а також застосовано техніку та спеціальні засоби, включно з безпілотниками та спеціально навченими службовими собаками.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини