ЗМІ: Тупицькому призупинили виплату зарплати

В.о. голови Конституційного суду Сергій Головатий розпорядився призупинити виплату заробітної плати та заборонити користуватись службовим автомобілем своєму попереднику Олександру Тупицькому та колишньому судді Олександру Касмініну. Про це повідомляє "Дзеркало тижня", передає "Українська правда".

Tupitskiy
Суддя Олександр Тупицький Фото з відкритих джерел

Деталі: У розпорядженні видання є документ, підписаний Головатим, від 30 квітня. Підставами для такого розпорядження в.о. голови КС визначив указ Зеленського, яким той скасував призначення Тупицького і Касмініна.

Razporyadzennya
Фото: скріншот

Перед цим до КС, стверджують у виданні, надійшло звернення від нардепа Федора Веніславського – представника президента в суді. Той просив надати інформацію, на якій підставі Тупицький та Касмінін користуються службовими автомобілями та отримують зарплату.

Водночас, Тупицький, який повернувся із лікарняного 30 квітня, у цей же день розпорядився скасувати вказане рішення Головатого. Окрім того, він вимагає службової перевірки щодо його дій. Головатого він називає заступником голови КС.

Razporyadzennya
Фото: скріншот

У виданні вказують, що розпорядження Тупицького видано на бланку голови та зареєстровано в секретаріату КС. Це може означати, що секретаріат визнає його головою. Разом з тим, розпорядження Головатого також зареєстровано секретаріатом.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Кравчук підтримав зустріч Зеленського з Путіним "віч-на-віч".

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини