ЗМІ: РНБО може запровадити санкції проти головних “обнальників” країни та лідерів злочинного світу

30.04.2021 17:55

Рада національної безпеки та оборони може запровадити санкції проти головних "обнальників" країни та лідерів злочинного світу. Про це "LB.ua" розповіли джерела, близькі до керівництва правоохоронних органів.

rnbo
Фото: rnbo.gov.ua

"РНБО розгляне можливість запровадження санкцій проти людей, які займаються "скрутками" (фіктивним зменшенням податкового зобов'язання зі сплати ПДВ) та "обналом", а також лідерів злочинного світу", - розповів співрозмовник "LB.ua".

Також він зазначив, що "по контрабандистам буде продовження - готують нові списки".

"Важливо зазначити: такі рішення перебувають у стані підготовки. За словами ще одного профільного співрозмовника: "База готується, але важко сказати, коли саме це відбудеться - пов’язано з поточними подіями. Якщо відбувається щось екстраординарне, зрозуміло, що СНБО має негайно реагувати і поточні питання відкладаються", - зазначив він.

За інформацією "LB.ua" щодо розширення санкційного списку контрабандистів, до нього, зокрема, можуть додати осіб, причетних до контрабанди сигарет у Європу у великих обсягах.

Нагадаємо, на засіданні РНБО 2 квітня було прийнято рішення про застосування санкцій проти осіб, яких президент Володимир Зеленський назвав "топ-10 української контрабанди".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Наєв заявив, що загрози вторгнення РФ в Україну наразі немає, але небезпека існує.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини