ЗМІ назвали прізвище основного кандидата на посаду очільника МОЗ. Що про нього відомо?

28.08.2019 18:58
ЗМІ назвали прізвище основного кандидата на посаду очільника МОЗ. Що про нього відомо?

Основним кандидатом на посаду міністра охорони здоров'я України став колишній очільник Одеської облдержадміністрації Максим Степанов. У нього вже була розмова на цю тему з ймовірним прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком. Сьогодні він має зустрітись із президентом України Володимиром Зеленським, повідомляє LB.ua.

Максим Степанов Фото: Facebook

Відомо, що Степанов давно хотів працювати в системі охорони здоров'я. Сам він із родини медиків. Має відповідну освіту, а його батько працює головним лікарем міської клінічної лікарні міста Слов'янська.

Зазначимо, що Степанов раніше виступав за навчання для медичних працівників у рамках неідеальної, на його думку, медичної реформи, започаткованої виконувачкою обов'язків міністра охорони здоров'я Уляною Супрун. В інтерв'ю "Цензор.НЕТ" у березні 2019 року він казав:

"3 одного боку медреформа – найважча зі всіх існуючих. З іншого боку – не можна було тільки її робити на рівні первинної медицини, при цьому не чіпаючи інших рівнів. Воно ж все дуже взаємопов'язано! Умовно кажучи, є сімейний лікар, до якого приходить людина і скаржиться на якісь захворювання кардіологічного характеру. Цьому сімейному лікарю потрібно відправити пацієнта до лікаря-кардіолога, який, що важливо, перебуває в реформі. У якого зарплата втричі менша, ніж у сімейного лікаря. I як у них складаються стосунки? [...] Вважаю, що суть медичної реформи потрібно зрозуміло роз'яснювати людям. Що за чим іде, як відбувається, в якому часовому періоді. Це важливо пояснити хоча б медичним працівникам. А їх, я хочу нагадати, 500 тисяч! А вони про це нічогісінько не знають".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X