ЗМІ назвали прізвища тих “попередників”, які готові повернутися в Україну при президенті Зеленському

25.04.2019 10:01

Відразу кілька політиків, які покинули Україну після Революції Гідності, готові повернутися назад при президенті Зеленському.

Про це йдеться в аналітичному матеріалі видання "Страна.юа".

Так, екс-заступник голови Адміністрації президента-втікача Януковича Андрій Портнов підтвердив, що найближчим часом готовий повернутися в Україну. Він запевняє, що проти нього немає ніяких кримінальних справ, а раніше він не повертався через острах провокацій з боку силовиків. Портнов запевняє, що займеться в Україні юридичною діяльністю.

Біглий екс-нардеп Олександр Онищенко також заявив про своє швидке повернення. Він переконаний, що зуміє через суд довести свою невинність і скасувати деякі постанови у його справах.

Геннадій Корбан, соратник Коломойського, також готовий повернутися в Україну з Ізраїля. Він упевнений, що ЄСПЛ підтвердить його відомості щодо скасування кримінальних справ і йому дозволять спокійний в'їзд в країну без затримань.

Екс-народний депутат Андрій Артеменко пояснив, що готовий повернутися в Україну, однак не знає, як це зробити, оскільки його українські документи анульовані. Він заявив, що готовий допомагати президенту Зеленському, якщо той прийме його допомогу, а також збирається балотуватися до Верховної Ради.

Колишній президент Грузії й губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі запевняє, що готовий повернутися в Україну, але поки у нього немає ніяких шансів, тому що питання з позбавленням його громадянства навіть не почало розглядатися в суді.

Блогер Анатолій Шарій зазначив, що проти нього в Україні відкрито декілька кримінальних справ і він не готовий до повернення в країну.

Екс-міністр енергетики й вугільної промисловості України Едуард Ставицький також готовий до повернення в Україну, недавно його навіть помітили в оточенні олігарха Коломойського. Сам Коломойський запевняє, що приїде в країну після інавгурації Зеленського.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X