ЗМІ: Дружина Нетаньяху осквернила українську традицію і влаштувала скандал: відео

Сара Нетаньяху влаштувала скандал на борту літака, що летів до столиці України.

Про це повідомляє видання "Вісті Ізраїлю", передає "Діалог.UA".

Скандальний епізод стався в ніч на понеділок, 19 серпня, в літаку "Ель-Аль", в якому глава уряду Біньямін Нетаньяху прямував до Києва. Сара Нетаньяху, що супроводжує свого чоловіка під час візиту, відчитала командира літака за те, що той не привітав її належним чином при посадці. Сара Нетаньяху в гніві схопилася зі свого крісла і попрямувала до кабіни екіпажу. Однак в кабіну її не пустили, що ще більш розлютило дружину прем'єра.

В результаті екіпаж літака знову вітав подружжя Нетаньяху на борту – за 45 хвилин до посадки в Києві. Насправді ж Сару Нетаньяху привітали перед злетом, але вона, можливо, цього не розчула, що і призвело до інциденту.

Вдруге ім'я дружини прем'єра прозвучало "акцентовано": "Бажаємо очільнику уряду і його дружині, пані Сарі Нетаньяху, вдалого візиту".

У канцелярії глави уряду заперечують, що саме охоронці Нетаньяху припинили "прорив" дружини прем'єра в кабіну пілотів. Тут також додали, що йдеться про непорозуміння, яке було негайно вичерпане, далі політ проходив в рутинному режимі.

В "Ель-Аль" у відповідь заявили, що "подружжя Нетаньяху постійно користується послугами авіакомпанії під час візитів".

"Ми були раді прийняти на борту нашого літака прем'єр-міністра і його дружину під час польоту до Києва", – йдеться в офіційній реакції. Втім, цим справа не закінчилася.

Коли ж подружжя Нетаньяху зійшло з літака в Києві, його вітали три дівчини в традиційних українських строях і з короваєм та сіллю. Глава уряду, вже знайомий з цим ритуалом, відламав шматочок хліба, вмочив в сіль і надкусив. Після цього він передав скибочку дружині Сарі, але та кинула його на підлогу.

Поки невідомо, як українська сторона відреагувала на інцидент.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини