ЗМІ дізналися, кого ще можуть вигнати зі “Слуги народу”

25.11.2019 12:18

З керівної фракції ще до кінця 2019 року можуть виключити кількох "незгодних", які активно не голосують за проєкти законів, запропоновані президентом Зеленським. Зазначається, що в грудні розглядатимуть кілька таких законопроєктів. 

Поки в "Слузі народу" є кілька людей, які перебувають під наглядом голови фракції – їх будуть тестувати першочергово, інформує Діалог.UA з посиланням на матеріал "РБК-Україна".

Наразі юристи партії "Слуги народу" розробляють якийсь етичний кодекс для всіх членів фракції. На загальних зборах нардепів будуть оголошені основні статті та пройде голосування. Якщо його підтримають, то для виключення з'являться якісь рамки, за якими можна буде зрозуміти, що порушено.

Зараз команда партії переглядає результати голосувань за проєктами законів, які "чутливі для президента". Якщо там будуть знайдені відхилення, то за нардепами будуть наглядати, і в разі відхилень вони будуть виключатися.

Також з багатьма членами фракції можуть попрощатися після голосування за закон про відкритий ринку землі в другому читанні.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини