ЗМІ дізналися, чи розірве Україна дипвідносини з Іраном після катастрофи літака Boeing-737

13.01.2020 16:15

Дипломатичні відносини між Іраном і Україною навряд чи будуть розірвані на цьому етапі. Спілкування дипломатів продовжиться аж до закінчення виплат за збитий Boeing-737, далі питання буде вирішуватися на рівні Міністерства закордонних справ.

Сьогодні, 13 січня, стало відомо, що українська сторона навряд чи буде розривати відносини з Іраном на дипломатичному рівні, принаймні до того моменту, поки повністю не вирішиться питання зі справою про збитий Boeing-737.

Радник Прем'єр-міністра з питань зовнішньої політики Світлана Заліщук, український дипломат Сергій Корсунський і нардеп Святослав Юраш впевнені в тому, що дипломатичні відносини збережуться. Про це пише "НВ".

Всі вони підтримали заяву Володимира Зеленського на адресу Ірану і підтримують його позицію. Комітет Верховної Ради з питань зовнішньої політики й міжпарламентського співробітництва незабаром виступить із заявою щодо інциденту і дасть свою оцінку події.

За словами Юраша, там навряд чи буде згадка або заклик про розрив дипвідносин. Заліщук запевняє, що переговори з Іраном необхідно вести та обговорювати виплати компенсацій, якщо відносини будуть розірвані, то такий процес затягнеться. Корсунський підкреслює, що Іран визнав свою провину, а значить готовий працювати в напрямку виплати компенсацій і відновлення репутації МАУ.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини