“Зламайте йому вуха”: в Гані після скандальної заяви державного керівництва вбили журналіста-розслідувача BBC

22.01.2019 10:57

В Гані було вбито журналіста-розслідувача Ахмеда Хусейн-Суале, який був співробітником BBC.

Про це повідомляє BBC.

За даними видання, Хуссейн-Суале працював в Гані під прикриттям та займався розслідуванням корупційного скандалу у футболі, через який голова футбольної федерації пішов відставку та спричинив подальший розпуск самої федерації.

Ахмеда вбили у столиці Гани, Аккрі, коли він їхав додому. В цей час два мотоциклісти під'їхали до його автівки та відкрили вогонь. Один постріл влучив у шию, ще два в груди.

Додається, що перед смертю журналіста член парламенту Гани Кеннеді Агьяпонг виступив в ефірі місцевого телебачення з публічним закликом "розібратися" з ним.

"Якщо ви побачите його десь – зламайте йому вуха. Я кажу вам, бийте його. Щоб не сталося, за це заплачу я. Він поганий хлопчик", – заявив політик. Під час ефіру було продемонстроване фото з обличчям журналіста.

Дії Агьяпонга стали реакцією на ефір фільму від BBC, де були задіяні матеріали Хуссейна-Суале про корупцію серед чиновників Футбольної асоціації Гани.

Зокрема, у фільмі була зйомка президента Федерації Квесі Найантакіі під час отримання хабара у розмірі 65 тисяч доларів у готелі.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини