Зламали мікрофон та відібрали картку: як одеські депутати голову в облраду обирали

16.08.2019 14:36

Сьогодні на позачерговій сесії Одеської обласної ради депутати мали обрати нового голову, але замість цього розпочали та продовжили засідання бійкою. 

Подробиці передає одеське інтернет-видання "Думська".

За інформацією видання, конфлікт спровокував заступник голови облдержадміністрації депутат Віталій Свічинський своїм звинуваченням у бік колег з БПП та "Опоблоку" в змові та закликом до блокування трибуни.

Провокацію підтримали члени "Батьківщини" та "Нашого краю". Під час бійки, що спалахнула після цього, депутати зламали мікрофон та відібрали картку у голови облради Анатолія Урбанського. Урбанський марно намагався закликати колег зайняти місця, обіцяючи висловити свою позицію. До зали довелося кликати поліцію.

Надалі сесію кілька разів пробували відновити, але врешті-решт голови фракцій та Урбанський разом із заступниками пішли в окремий кабінет для проведення консультацій.

Серед депутатів існує думка, що за провокацією стоїть перший заступник Урбанського Олег Радковський, депутат від "Батьківщини". Він нібито має на меті зірвати процедуру обрання керівника та планує сам обійняти посаду в. о. голови облради. Дехто з членів засідання запропонував внести у порядок денний питання про відставку Радковського. Але у підсумку за кількістю голосів Радковський залишився на посаді.

Зауважимо, одеська обласна рада має обрати нового керівника у зв'язку з тим, що нинішній голова Анатолій Урбанський йде до Верховної Ради.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини