Зірка «Слідство ведуть екстрасенси» отримала посаду в СБУ

Лисюк, який зіграв експерта-криміналіста в шоу «Слідство ведуть екстрасенси», буде боротися з корупцією і організованою злочинністю. Він отримав в СБУ керівну посаду.

Андрій Лисюк

Екснардепа від «Слуги народу», колишнього учасника шоу «Слідство ведуть екстрасенси» Андрія Лисюка призначили заступником керівника головного управління з боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.

«Вибачте, тут навіть я прозрів... Нові методики роботи і оперативного мистецтва по виявленню злочинів методом класичного піз***больства і екстрасенсорних здібностей. Тут навіть ФБР, БНД, ФСБ та МІ6 вздригнулось від такої мощі», — прокоментував ситуацію спікер Inform Napalm Михайло Макарчук.

Що цікаво, як йдеться у біографії Лисюка, раніше він вже працював на оперативних і керівних посадах Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю управління СБУ (м.Київ).  Закінчив юридичний факультет академії СБУ. Підполковник СБУ.

Довідково:

  • У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії «Слуга народу» номером 69 у списку як безпартійний.
  • 22 серпня 2019 року відмовився від депутатського мандату за власною заявою, був визнаним ЦВК таким, що не набув мандату.  Він це мотивував тим, що перебуває на військовій службі в Київської області.
  • Лисюк зіграв роль експерта-криміналіста в популярному українському шоу «Слідство ведуть екстрасенси».
  • Андрій Лисюк — голова адвокатського об'єднання «Хіллмонт партнерс».
  • Був главою охорони бізнесмена Андрія Тігіпка.
  • Працював заступником начальника Служби безпеки Національного секретаріату політичної партії «Сильна Україна» та начальником відділу партії з регіональної координаційної роботи.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, Шарій атакує Олександра Зеленського в Instagram, СБУ оголосила підозру партії Шарія.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини