Зімбабве випередила Україну: там розпочали вакцинацію

У Зімбабве почалася масова вакцинація населення проти коронавірусу препаратом китайської компанії Sinovac. Вакцинація повинна дати відповідь на питання, наскільки препарат компанії Sinovac ефективний проти мутації коронавірусу, виявленої в ПАР. Про це напередодні повідомило "Анадолу", передає "Korrespondent.net".

Zimbabve
Фото: Radio Nederland Wereldomroep/flickr.com

Зазначено, що уряд Китаю подарував цій африканській країні 200 тисяч доз вакцини. Своєю чергою, Зімбабве закупило ще близько 800 тисяч доз вакцини, які повинні прибути в березні. На першому етапі щеплення роблять медикам, держслужбовцям, людям, старшим за 60 років, і деяким іншим представникам груп ризику.

Також цей етап вакцинації має дати відповідь на питання про те, наскільки препарат компанії Sinovac ефективний проти мутації коронавірусу, виявленої в ПАР і яка переважає в Зімбабве.

За словами міністра інформації Зімбабве Моніки Муцвангві, на першому етапі влада планує вакцинувати 22% населення. На другому етапі 18,4% людей будуть охоплені вакцинацією, ще 18,4% - на третьому етапі. Таким чином, буде досягнута мета вакцинації - майже 60% всього населення. Всього в Зімбабве проживають близько 16 млн осіб.

Станом на 18 лютого кількість випадків COVID-19 у Зімбабве становить понад 35 тисяч, в тому числі, не менше 1400 смертей і понад 31 тисячу видужалих.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Pfizer почала випробування своєї вакцини на вагітних жінках.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини