Зібрав 100 пенсіонерів: на Київщині кандидат та директор коледжу провів збори у розпал пандемії

02.10.2020 16:33

Директор Немішаєвського агротехнічного коледжу Володимир Альохін провів зібрання для нинішніх та колишніх працівників навчального закладу. Під час карантину в приміщенні зібралось близько сотні людей похилого віку. Про це з Немішаєва повідомили активісти ГО «Стоп корупції», яким передали інформацію працівники коледжу.

Nemishaev
Фото: ВП НУБіП України "Немішаївський агротехнічний коледж"

«У нас учора був такий захід, дійсно, в коледжі зібрались пенсіонери. 100 чоловік запросили, які працювали тут», – розповіла співробітниця коледжу.

Зазначимо, пан Альохін висунув свою кандидатуру на посаду голови Немішаєвської ОТГ.

Aliohin volodimir
Володимир Альохін Фото: Голос України

Крім того, за словами місцевих, у смт Немішаєве школярам 1 та 2 класів вже роздають буклети від Немішаєвського агротехнічного коледжу з інформацією про профорієнтацію. Така прихована агітація батьків через дітей дивує жителів.

«Буклет коледжу Немішаєвського агротехнічного ніби як профорієнтація, але яка профорієнтація у першого та другого класу?» – наголосили люди.

Нагадаємо, в рамках громадської ініціативи «Стоп політичній корупції» та руху «За чесні вибори» активісти ГО «Стоп корупції» здійснюють моніторинг порушень виборчого законодавства у різних куточках України та повідомляють про виявлені випадки.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини