Живе в маленькій квартирі та все декларує: прокурор Рижков відхрестився від розкошів

Прийшов на співбесіду, а натрапив на незручні запитання журналістів. Керівник Криворізької місцевої прокуратури №3 Олег Рижков відвідував Офіс Генпрокурора. За даними журналістів, сьогодні прокурор мав пройти перевірку на кваліфікацію.

Ryzhkov
Журналісти розпитали прокурора Рижкова про елітну нерухомість Фото: СтопКор

Правоохоронець на ходу відповідав на запитання журналістів і заперечив наявність незадекларованих статків та проживання у розкішному маєтку на території колишньої дитячої бази відпочинку в селі Мар'янівка.

«Приватного будинку не має, живе в квартирі на 35 квадратних метрів, усе майно вказує в електронній декларації, на маму-пенсіонерку нерухомість не записував», — так прокурор Рижков відповів на наші запитання. Передає з місця подій журналістка Марія Шевель.

Наприкінці прокурор сів в елітну автівку і поїхав.

Нагадаємо, керівник Криворізької місцевої прокуратури №3 Олег Рижков – фігурант журналістського розслідування.

Зокрема, за даними журналістки «СтопКору» Наталії Дігтяр, у Кривому Розі Рижков відомий як один із «сірих кардиналів» міста. Інсайдери запевняють: він відкрито лобіює інтереси своїх друзів та колег на керівні посади в інших місцевих прокуратурах (йшлося про його заступника Карленка та прокурора Бурчика, який за сумісництвом є кумом Сергія Лисаченка зі столичної прокуратури).

«Рижков уже більш як 20 років працює в органах прокуратури. За цей час він зумів налагодити стосунки з різними угрупованнями міста. У тому числі і роботу борделів, і наркотрафік, і кришування роботи незаконної металобази, і обмін валюти. Взагалі вся життєдіяльність бандитських угрупувань міста – він до неї причетний», – розповідає інсайдер у сюжеті.

За даними журналістів, Рижков переписав на маму Галину Львівну, зокрема, пентхауз в ЖК «ЕДЕЛЬВЕЙС» та елітний автопарк.

Остання все своє життя і до виходу на пенсію працювала в органах прокуратури.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини