Житомирська облрада спрямує 5 мільйонів на підкуп виборців, — активіст

13.07.2020 14:21

У Житомирі 25 червня 2020 року депутати проголосували за зміни у рішення "Про Програму забезпечення депутатської діяльності, проведення конкурсів та нагород обласної ради на 2020 рік". Згідно з проєктом, 4 млн 800 тис. грн підуть на разову грошову допомогу малозабезпеченим громадянам, що напередодні виборів має усі ознаки непрямого підкупу. Про це на ресурсі "Олевськ online" написав активіст ГО "Стоп корупції" в Житомирській області Олександр Ігнатьєв.

Oleksandr Ignatiyev
Активіст з Житомирщини розповів про фінансування підкупу виборців Фото: СтопКор

Обсяг витрат зріс з 10 млн 920,1 тис. грн до 15 млн 720, 1 тис. грн. Видача малозабезпеченим верствам населення та пенсіонерам разової матеріальної допомоги з обласних та місцевих бюджетів через спеціальні програми — це один з видів непрямого підкупу виборців.

Це рішення підтримав 51 із 56 присутніх депутатів.

Рішення Житомирської облради Фото: скріншот

"Таким чином з обласного бюджету на так звану благодійність кожного депутата Житомирської облради буде спрямовано близько 200 000 гривень", — зауважив Олександр Ігнатьєв.

Нагадаємо, 26 червня у Києві відбувся з’їзд осередків ГО "Стоп корупції" з нагоди виборів-2020, де провели робочі тренінги з моніторингу та висвітлення порушень виборчого законодавства на місцях.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини