«Жителів Прилук обурює, що владу в регіоні захопив криміналітет з 90-х», – Бочкала

30.09.2020 17:01

29 вересня у Прилуках та місті Буринь відбулись урочисті відкриття відокремлених підрозділів ВГО «Стоп корупції». Координатор організації Роман Бочкала особисто привітав нових членів команди.

stopcor Burin
Фото: СтопКор

«Жителів Прилук обурює, що владу в регіоні захопив криміналітет з 90-х. Колишні бандити розсипалися по різних партіях, але координують свої дії, контролюють місцевий бюджет і намагаються розставити своїх людей в ОТГ. Такий от погляд на адмінреформу зсередини. Після виборів саме в громадах зосередиться чималенька копійка. У хід ідуть сітки та скупки. Будемо їх виявляти та протидіяти. Тим більше за подібні брудні технології вже передбачена кримінальна відповідальність», – наголосив він.

Головою Прилуцького міського відокремленого підрозділу ВГО «Стоп корупції» став Захар Близнюк.

Фото: СтопКор

Буринський міський підрозділ очолив Віталій Бакін.

«У Бурині бачимо ілюстрацію на тему іншої реформи – медичної. Районна лікарня в занепаді. Місто готове взяти її на баланс та фінансувати. Але через особисті амбіції керівництво району відмовляє в цьому. Класична собака на сіні. Хоча Буринського району вже немає і райрада доживає останні дні. Буринь приєднують до Конотопського району. І це буде його околиця. Вирішили, що це має стати першим завданням нашого нового осередку – допомогти жителям Бурині врятувати лікарню», – додав Бочкала.

До урочистих привітань приєднався координатор організації Богдан Хмельницький.

«Це вже 78-й та 79-й осередки ГО «Стоп корупції». Пишаємось нашою командою! Сподіваємось, що до кінця року відкриємо сотий підрозділ», – наголосив він.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини