Журналісти знайшли триповерхову віллу підсудної голови сільради Крижанівки

Розпродаж причорноморських земель, привласнення коштів та навіть побиття журналіста – голову Крижанівської сільради Наталю Крупицю підозрюють у низці злочинів. Щодо корупційних схем суд навіть виніс вирок – утримання під вартою, з можливістю внесення застави у півтора мільйона. І як не дивно, гроші внесли. То чим насправді володіє сільська баронеса та звідки в неї такі гроші? Дізнавався Артем Поліковський.

Згідно з декларацією, у власності сім'ї Крупиці майже 80 тисяч метрів квадратних землі та ще 43 тисячі орендують. Сім'я сільської голови зберігає грошей небагато, 300 тисяч гривень та 8 тисяч доларів готівкою, а ось заробила тільки торік майже мільйон гривень.

І тут постає цікаве питання, адже суми зароблених та задекларованих коштів значно різняться. Хоча, згідно з законодавством, навіть сховані під матрацом гроші мають бути задекларовані.

Kryzhanivka10
Суми заробітку й активів не співпадають Фото: СтопКор

«Якщо відбувається неспівпадіння, ми готуємо відповідні звернення до компетентних органів, зокрема це НАБУ, САП, і звичайно НАЗК, для того, аби притягнути корупціонерів до відповідальності й здійснити перевірку фактів», – коментує правозахисник Ігор Бондарчук.

Запитань до очільниці села вже з'явилося чимало, тому знімальна група «СтопКору» вирушила до сільської ради. Але й тут прикра випадковість. В день нашого візиту Наталія Крупиця пішла у тижневу відпустку.

Не зустрівши пані Наталю на роботі, журналістам вдалося знайти її будинок. Неподалік від сільської ради, де згідно з декларацією – 224 квадрати. Тут аж три поверхи та великі панорамні вікна. Територія засаджена деревами. Але двері медійникам так ніхто й не відчинив.

Kryzhanivka9
Сільська голова має будинок на 224 квадрати Фото: СтопКор

То скільки ще буде тривати історія з дерибаном «золотої» землі біля моря та хто покриває дії очільниці Крижанівки? Ці запитання представники «СтопКору» відправили до правоохоронних органів та звернулися до НАЗК. Саме вони повинні будуть перевірити правильність вказаних даних у декларації, та з'ясувати, куди поділися зароблені гроші.

Ми будемо спостерігати за продовженням цієї історії, допоки в ній не буде поставлено крапку. А якщо вам відомі факти корупції чи зловживань – просимо повідомляти на нашу гарячу лінію.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини