Журналісти впіймали колишнього мера Сальда, який заперечував своє рейдерство, в будівлі захопленого підприємства (відео)

15.04.2020 13:36

15 квітня зранку в будівлі «Херсонбуду» журналісти впіймали колишнього мера Херсона Володимира Сальда. Відомо, що саме він стоїть за рейдерським захопленням майна одного з найбільших херсонських акціонерних товариств.

Відповідне відео опублікували на сторінці Стоп корупції у Facebook. Що ж забув Сальдо в "Херсонбуді" - незрозуміло.

Сальдо походжав будівлею, весь ранок комусь телефонував та називав журналістів та активістів рейдерами.

Йому на допомогу приїхали молодики, які були без засобів захисту в умовах карантину. Самому Сальдо 64 роки, тож він теж порушив наказ Кабміну, покинувши домівку в умовах епідемії коронавірусу.

Колишній мер Херсона Сальдо Фото: СтопКор

Трохи пізніше Сальда вивели з будівлі.

Цікаво, що раніше підприємство захопили через схему з підробкою підпису власника, з фіктивним договором купівлі-продажу та з допомогою зацікавлених у махінації реєстраторів.

Нагадаємо, 8 вересня із будівлі «Херсонбуду» вигнали всіх співробітників та змінили замки на дверях усіх кабінетів, які займав «Херсонбуд».

У результаті «Херсонбуд» залишився без єдиного документа та офісу. За словами голови спостережної ради підприємства Бориса Сандика, розробляв, контролював і здійснював план Сальдо Володимир Васильович, і коли було захоплення, він особисто був присутній.

Однак сьогодні законному власнику повертають підприємство. Як стало відомо, після тривалої судової тяганини Сандик виграв усі суди у справі, у тому числі й Верховний.

Зазначимо, лад у державних реєстрах також було наведено за ініціативи Міністерства юстиції України.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини