Журналісти перевірили законність будівництва ЖК у Шевченківському районі столиці

15.12.2020 09:35

Лайфхак для потенційних інвесторів: хочете визначитись із купівлею квартири у ЖК? Розпитайте місцевих мешканців про всі нюанси проживання. Чи зручно киянам у комплексі, що позиціюється як житло «комфорт+»? Про плюси та мінуси столичного ЖК «Файна Таун» дізнавалась Анна Закутська.

Зі спілкування з тутешніми жителями стає зрозумілим: подобається майже все, окрім відсутності навісу на дитячому майданчику та домофонів у будинках першої черги – вони там такі ж, як у звичайних «хрущовках».

До речі, надворі дуже багато мам з дітьми, чоловіків майже немає – вони весь час на роботі, бо квартири у «Файна Таун» коштують не дуже дешево і на них потрібно заробляти.

Fayna_Town2
Журналісти поспілкувались із мешканцями ЖК "Файна Таун" Фото: СтопКор

Як ми вже зауважували, найголовніший можливий мінус будь-якого ЖК – відсутність дозвільних документів. Адже це ризик, що житло не добудують, або не здадуть в експлуатацію.

У ЖК «Файна Таун» на офіційному сайті дозволів чомусь немає, але на прохання журналістів їх одразу ж надіслали. Тож знімальна група звернулась за оцінкою до незалежного юриста.

Roman_Tytykalo
Адвокат Роман Титикало Фото: СтопКор

«Забудовник «Кан Девелопмент» переважно має позитивний імідж, який сформований тим, що вони намагаються не братися за незаконні речі, з одного боку. З іншого боку, мають дозвільні документи. Земля оформлена, є дозвіл на виконання будівельних робіт, є містобудівні умови. Частина об’єкту введена в експлуатацію, тому, якщо дивитись пакет документів, він відповідно є чинним», – прокоментував Роман Титикало.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини