Журналісти перевірили фірми, які виготовляють матеріали для масок та захисних костюмів (фото)

26.01.2021 20:22

26 січня знімальна група «СтопКору» побувала з робочим візитом на ПрАТ «Трикотажна фабрика «Роза» — одному з найпотужніших національних виробників — і з’ясувала, як в Україні виготовляється тканина та матеріали для виробництва засобів індивідуального захисту.

Roza pidpriemstvo
Фото: СтопКор
Фото: СтопКор
Roza pidpriemstvo
Фото: СтопКор

«Підприємство не просто виготовляє тканину, а й випробовує її у власній лабораторії на тертя, товщину, пропускання повітря, розривну силу тощо. На фабриці використовують сучасну техніку з Німеччини та Італії», — розповідає журналістка Марія Гураль.

За її словами, трикотажна фабрика «Роза» має унікальний на сьогодні повний цикл виробництва трикотажної продукції.

«Підприємство закуповує тільки бавовняну нитку найвищої якості у найвідоміших виробників світу, самостійно в'яже трикотажні полотна різної щільності, ширини і типів переплетення, самостійно обробляє трикотажні полотна, фарбує тощо. Тут також роблять акцент на жорсткому контролі якості продукції на усіх етапах виробництва, безпеці та екологічності», — зазначила вона.

Roza pidpriemstvo
Фото: СтопКор
Roza pidpriemstvo
Фото: СтопКор

Нагадаємо, Громадська Спілка «Біомедзахист»: куди входять національні виробники сертифікованої та стандартизованої продукції засобів індивідуального захисту, заявила, що боротимуться з виробниками неякісних захисних костюмів та контрафакту, а також показала власні виробництва, які відповідають усім стандартам.

До такої ініціативи приєдналась і ГО «Стоп корупції». Знімальна група перевірила вже ряд підприємств. Зокрема відвідала потужності фірм «Олтекс», «Венето» та «ТК-Медзахист».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини