Журналістка відомого антикорупційного видання взяла ексклюзивне інтерв’ю у нового в.о. голови Мінекоенерго

Українці вже звикли до словосполучення «нові обличчя». Та іноді навіть парламентарі не встигають запам’ятовувати нових урядовців – настільки швидко вони змінюються. Хто відтепер вирішуватиме кадрові питання, опікуватиметься розвитком та визначатиме прозорість або непрозорість у стратегічно важливих відомствах? Розслідувала Наталія Мальцева.

Як стало відомо 10 березня, тимчасовим виконувачем обов'язків міністра енергетики та захисту навколишнього середовища призначили Віталія Шубіна.

Пан Шубін де факто став першою особою в Міненерго з березня 2020 року після відставки попереднього міністра Олександра Оржеля.

Раніше Віталій Миколайович працював на топменеджерських посадах у вітровій енергетиці, керував кількома вітровими електростанціями на Півдні країни. З вересня 2019 року – перший заступник Міністра.

Народився Віталій Шубін 1982 року. 2004-го закінчив Київський університет туризму, економіки і права за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація – юрист. А ще у 2011 році – Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління».

Віталій Шубін Фото: Facebook

Варто зазначити, що Віталій Миколайович – людина виключно обережна. Навіть із відтінком підозрілості, що властива чи то працівникам спецслужб, чи то досвідченим рецидивістам. Адже команда «СтопКору» за 5 років роботи вперше стикнулась із тим, що магістр державного управління та юрист за фахом під час першої ж зустрічі відмовився від відеозйомки.

«У мене немає бажання поки що давати вам відеокоментарі, відверто вам скажу, але якщо це юридично, тобто, законно, тоді так», – заявив урядовець.

Невже може статися, що знімати на відео посадовця на робочому місці без попередження, стане незаконним?

Втім, команда «СтопКору» таки домовилась про інтерв’ю і спробувала дізнатись у новоспеченого голови відомства, яке диво врятує українську енергетику.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини