Журналісти звернулись до НАБУ та ГПУ через корупцію в Нацбанку

13.11.2019 17:39

Журналісти “СтопКору” звернулись до НАБУ та ГПУ з проханням надати інформацію щодо того, чи здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні у справі про затримання 7-ми співробітників Національного банку України за підозрою у заволодінні коштами.

В рамках журналістського розслідування "СтопКор" звернувся в НАБУ та ГПУ

“Серед затриманих є експерший заступник голови Олександр Писарук, а також чотири працівники VAB банку (справа про розкрадання мільярдного кредиту, наданого у 2014 році Національним банком України ПАТ "ВіЕйБі Банк"). Просимо надати інформацію та відповісти на наступне питання: чи здійснюється вами розслідування в кримінальному провадженні у даній справі, на якому воно етапі, які першочергові слідчі дії були проведені, чи було встановлено місцезнаходження інших учасників злочину, чи обрані міри запобіжного заходу та які саме, чи було комусь оголошено про підозру у рамках такого кримінального провадження”, – йдеться в запиті.

Нагадаємо, у столиці триває масштабна акція протесту. Люди також вимагають відставки очільника НБУ Якова Смолія та його заступниці Катерини Рожкової, які роками покривали корупцію в установі та набивали власні кишені.

Під НБУ тривають протести Фото: СтопКор

Зокрема, про зловживання свідчать численні затримання працівників Нацбанку, яких "на гарячому" ловили на хабарях, скандальна справа на 1,2 мільярда гривень 2014-го року, висновки Рахункової палати щодо сумнівних мільйонних витрат фінустанови за 2018 рік та багато іншого.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини