Журналісти знайшли компромат на посадовця ДАБІ Івано-Франківщини

07.07.2016 18:13

Заступник начальника управління державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області Михайло Ткачук суміщає державну службу та керує ОСББ у своєму ж будинку.

Подробиці повідомляє журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

"Михайло Ткачук, перебуваючи на державній посаді, одночасно є керівником ОСББ "Ми разом" у будинку, в якому живе. На свою дружину він оформив будівельну компанію "Комплект-Сервіс" та експлуатаційну фірму "ЖЕО-Каскад", а сина Андрія поставив керувати магазином будівельних матеріалів. Другий син Ткачука - Любомир - теж є співвласником підприємства "Комплект-Сервіс". Клієнтів для сімейного бізнесу Ткачук знаходить на роботі в ДАБІ", - зазначає журналіст Сергій Медяник.

2

Також журналісти дізналися, як Ткачук потрапив на роботу в ДАБІ.

"Двічі судимого за статею 232 Кримінально-процесуального кодексу України Ткачука, котрий не має профільної вищої освіти, а лише диплом бакалавра з економіки, призначили в ДАБІ за часів президентства Віткора Януковича", - додає журналіст.

1

Нагадаємо, що "СтопКор" провів серію викриттів чиновників-корупціонерів. Зокрема, розслідування про узурпацію влади екс-головою райради на Рівненщині Мінічем, про привласнення службового майна вже колишнім прокурором Тернопільщини Мартинюком.

13631549_1379789932037168_7995872217395903830_nПісля виходу сюжетів на Мініча завели два кримінальні провадження, а згодом він звільнився. Мартинюка після ефіру "СтопКору" понизили та перевели в іншу область.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X